1978 yılında atmış olduğumuz güçlü temellerimizle

Hebasan Makina olarak 40 yıldır kaliteye verdiğimiz önem; ürünlerimizdeki farkın ve çeşitliliğin
müşterilerimizin isteklerinin karşılanması ile sürekli artan talepleriyle göz doldurmaktadır.

Hebasan Makina 1978 yılında otomıtiv yan sanayi, makina imalatı ve tarım sektörü alanlarında çalışmalarına başlamıştır.

1990 yılından itibaren imalatına ilaçlama fanları üzerinde yoğunlaştırmış ve bu alanda ülkesine öncü ve lider kuruluşu haline gelmiştir.

“ÖNCE KALİTE” ve “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”‘ni prensip olarak benimsemiş olan firmamız;
Deneyimli kadrosu ve teknolojiye yapmış olduğu yatırımlar ile, günümüze geniş bir ürün yelpazasi sunmaktadır.

Günümüzün gelişen teknolojisini ve çağımızın gereksinimini yakından takip eden HEBASAN MAKİNA siz değerli makina imalatcılar ve çiftçilerimize yenilikler sunmaya devam edecektir.

Kalite Politikamız

Hebasan Makina’nın vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri isteklerini daima kaliteli hizmet sunma anlayışımızla ele alırız. Müşterilerimizden şikayet aldığımız durumda her şikayeti objektif, özenli ve dikkatli bir şekilde inceler ve bu inceleme sonucunda çözüm sunarız.Şikayet ve öneriler paralelinde de kalıcı iyileştirmeleri sistem ve süreçlerimizde uygularız.

Zamanında Teslimat

Sizin için zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz! Hebasan Makina olarak sağladığımız tüm ürün ve hizmetlerde, hızlı ve zamanında teslimat politikası ile %100 müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Mutlak müşteri çıkarları gözetilerek en hızlı , kalite ve tam zamanlı hizmet vermek temel amaçlarımızdandır.